PEK ÇOCUK ANAOKULUNDA MEZUNİYET HEYECANI

 

Özel Pek Çocuk Anaokulu öğrencilerinin haftalar süren emek ve çabaları sonucu ortaya çıkan sosyal, kültürel aktiviteleri sundukları programa katılan velilerimiz keyifli dakikalar yaşadı. Katılımın oldukça yoğun olduğu şölende miniklerin mezuniyet heyecanı görülmeye değerdi.

Çocuklarımızın toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini artırma, Türk kültürünü tanıma ve sergileme, büyüklerinde arşivlerinde tatlı anılarının olduğu bir gün yaşatmak için Özel Pek Çocuk Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları program renkli görüntülere sahne oldu.

Düzenlenen yılsonu etkinlik programında mezuniyet coşkusunun yanı sıra miniklerin sene boyunca aldıkları ve yıl sonu için hazırladıkları

‘’ Jimnastik, İngilizce ve Zumba Dans ‘’ göstrileride büyük ilgi gördü. İstiklal Marşının okunuşuyla başlayan program daha sonra Anaokulu öğrencilerinin Slayt gösterimi, ‘’ Kurbağa Rondu, Anadolu Ateşi, Memleketim Rondu ve Beden Perküsyonu Çalışmalarıyla Nar Tanesi Halk Oyunu ‘’  gösterileri ile diğer sunumlar katılımcılar tarafından büyük alkış topladı. Öğrenciler, müzik eşliğinde sundukları gösterilerde sevgi, saygı, kardeşlik, barış ve mutluluk mesajları verdi.

Değerli öğretmen ve öğrencilerimizin emeklerinin sunumu, velilerimizin katılımıyla mezuniyet törenimizi sonlandırdık. Öğrencilerimize başarı dolu bir gelecek dileriz.

Tanıtım filmimiz